mai 17, 2021

Nettnord.no

Næringsnett Nord-Troms

Alt opp Basketball for kvinner | Nyheter, sport, jobber

Alt opp Basketball for kvinner

UPSSA

Drømme lag

Player School Elevation Class

Nicole Camin Escanaba 5-11 Mr.

El Djerf Columet 5-5 Sr.

Emma Anderson Menomini 6-1 Sr.

Alyssa Hill Negouni 6-2 Jr.

Ellis Besson Evan-Trout Creek 5-3 Sr.

Fru UP Basketball: Nicole Camin, Escanaba

Avsnitt 1-3

Årets spiller: Nicole Camin, Escanaba

Årets beste trener: Mike Beveridge, Escanaba

Divisjon 1-2 Årets lag: Salt Stee. Mary

Årets lag 3 i divisjon: Calumet

Første lag

Cladstone 6-3 Sr. for Megan.

Claire Erickson Salt Ste. Mary 5-5 Sr ..

Marybeth Holonen Calumet 5-8 Jr.

Halli Marshall St. Ignatius 5-7 Sr.

Allie Schultz St. Ignatius 5-9 Jr.

Andrelaget

Lily Alaspa Salt Stew. Mary 5-4 Sr.

Erin Barrett Menomini 5-6 Sr.

Emmely Heart St. Ignatius 5-7 Sr.

Maria Millado Marquette 5-10 Jr.

Natalie Nabi Westwood 5-8 Jr.

Maija Rice L’Anse 5-7 Sr.

Alexis Storm Calumet 5-4 Jr.

Marilyn Truhella Houghton 5-7 Sr.

Jordin Holler Salt Stee. Mary 5-9 Sr ..

Jenna Mackie Ishbeming 5-9 Fr.

Baiz Sleeman Houghton 5-8 Jr.

Hilsen Merk: McKenzie Clifford, Norge; Christina Klotovsky, Kingsport; Josie Hofer, Menomini; Ellie Miller, Westwood; Claire Mongrain, Iron Mountain; Jenna Knoll, Menomini; Alison Richer, Park River-Harris; Ansley Ransat, Iron Mountain; Kaisa Salani, Hancock; Taylor Sancret, L’Ans; Donica Shamian, West Iron County; McKenzie Welner, Menominy, Kara Jawaki, Park River-Harris, Marie Pink, Escanaba, Carney Salo, Escanaba.

Avsnitt 4

Årets spiller: Ellis Besson, Evan-Trout Creek

Årets beste lag: Carney-Nadeau

Årets beste trener: Carlos Molina, Rudyard

Første lag

Tessa Wagner Carney-Nadeau 6-3 Jr.

Chesney Molina Rudyard 5-5 Sr.

Kennedy Guild Pickford 5-7 Jr.

READ  Un incidente inesperado en la nieve enfureció al Kun Aguirre

McKenzie Boyd Ironwood 5-8 Sr.

Ashton Heart North Dickinson 5-4 Jr.

Andrelaget

Andy Arsenal North Central 5-6 Sr.

Abby Leagold Evan-Trout Creek 5-11 Sr.

Katie Rahley Newberry 5-5 Sr.

Elysia Cosley Cedarville 5-8 Sr.

Taylor Ketch Carney-Nadeau 5-8 Sr.

Alle Menegos Ondonagan 5-7 Sr.

Lea French Engadin 5-6 Cho.

Cat Porsche Even-True Creek 5-6 Ch.

Jenna Matson Munising 5-3 Jr.

Lizzie Story Pickford 5-4 Jr.

Respektfull note: Morgan Anderson, Stephenson; Cassidy Bar, Cedarville; Natalie Belinger, Rapid River; Brooklyn Bestman, Rudyard; Alex Blue, Big Bay de Nock; Biege Cupert, Stephenson; Chloe Grant, Carney-Nadeau; Daisy England, den sentrale halvøya; Haley Ernest, Carney-Nadeau; Corina Jahbetson, Baraka; Riley Johnson, Superior Central; Leah Laczabell, Forest Park; Jailin Lindemann, Baraka; Shay Linder, Carney-Nadeau; Micah Lindholm, Nord-Dickinson; Klesvask Goski, Sentral-halvøya; Riley Goskinen, Baraka; Chloe May, Maplewood baptist; Sadie McQuire, Primley; Teddy Menegos, Ontonagan; Camry Peterson, Big Bay de Nock; Allie Radcliffe, republikansk-Michigan; Tristan Smith, Rudyard; Madison Therms, Pickford; McKenna Uttila, Ondongan; Carly Jon, Wakefield-Marenisco.

Dagens viktige nyheter og mange flere i innboksen din