juni 24, 2021

Nettnord.no

Næringsnett Nord-Troms

Her er din enkle guide til å spille på TV denne uken

mandag (31. mai)

Tennis Eurosport 1, 09.55-23.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Sykling Eurosport 2, 13.20-3.05.00
Nivå 2 Kriterium for Topin

Fotball Skisport Fotball fra 14:00
Liga to sluttspillfinale
15:00. Morcombe v. Newport County

Soccer Sky Sports Red Button
Europeiske U-21 kvartfinaler
17.00 Nederland mot Frankrike
20.00 Danmark mot Tyskland

Fotball Sky Sports Premier League fra kl. 17.55
Europeiske U-21 kvartfinaler
17.00 Spania mot Kroatia
20.00 Portugal mot Italia

GAA TG4, 20.00-21.00
Høydepunkter League-handling

I dag (1. juni)

Tennis Eurosport 1, 09.55-22.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Sykling Eurosport 2, 13.20-3.05.00
Nivå 3 Kriterium for Topin

Fotball Ski Sports Fotball fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Kroatia i Armenia
19.45 Polen mot Russland

Soccer Sky Sports Red Button
Internasjonal
17.00 Kosovo i San Marino
17.00 Litauen mot Estland
17.00 Nord-Makedonia mot Slovenia
17.00 Slovakia
Bulgaria

onsdag (2. juni)

Tennis Eurosport 1, 09.55-23.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Cricket Sky Sports Cricket fra kl
BBC 2, 19 til 20 (høydepunkter)
1. test, D1 England mot New Zealand

FOTBALL Premier Sports 1 fra kl.11.55
Under 21 International
Middagstid Irland og Australia

Sykling Eurosport 2, 13.20-3.05.00
Nivå 4 Kriterium for Topin

Fotball Ski Sports Fotball fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Hviterussland mot Aserbajdsjan
20.05 Frankrike mot Wales

Soccer Sky Sports Red Button
Internasjonal
17.00 Bosnia-Hercegovina mot Montenegro
18.00 Norge mot Luxembourg
19.45 Romania mot Georgia

Golf Sky Sports Golf, 5-9.30pm
Bygning US Open for kvinner

Fotball Ski Sports Main Event fra 19.30
Internasjonal
19.45 Nederland mot Skottland

SOCCER UTV fra 19.30
Virgin Media fra 19.30
Internasjonal
20.00 England mot Østerrike

Soccer Sky Sports Premier League fra kl. 19.55
Internasjonal
20.00 Tyskland mot Danmark

Torsdag (3. juni)

Tennis Eurosport 1, 09.55-23.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Cricket Sky Sports Cricket fra kl
BBC 2, 19 til 20 (høydepunkter)
1. test, D2 England mot New Zealand

Golf Sky Sports Golf, kl.
Tyskland European Open

READ  Norge mot Luxembourg Trailer, tips og motsetninger - Sportipedia

Sykling Eurosport 2, 13.20-3.05.00
Nivå 5 Kriterium for Topin

FOTBALL RTE 2 fra kl 16.30
Sky Sports Premier League fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Andorra mot Irland

Fotball Ski Sports Fotball fra kl. 17.55
17.00 Europeiske semifinaler under 21 år1
20.00 Europeiske under 21 semifinaler2

Soccer Sky Sports Red Button
Internasjonal
17.00 Sveits mot Liechtenstein
18.00 Tyrkia v. Moldova
19.45 Belgia mot Hellas

Fotball Ski Sports Main Event fra 18.55
Internasjonal
19.00 Ukraina mot Nord-Irland

Golf Sky Sports Golf, natt 8- midnatt
Ohio Minne konkurranse

SOCCER Premier Sports 1 fra kl. 20.55
VM-kvalifisering
21.00 Bolivia
Venezuela

23.00 Uruguay mot Paraguay

fredag (4. juni)

Golf Sky Sports Golf, midnatt-16:00
San Fransisco US Women’s Open

Fotball Premier Sports 1 fra 0,55 am
VM-kvalifisering
13.00 Argentina mot Chile
16.00 Peru mot Colombia

F1 Sky Sports F1 fra 09:00
Opplæring Aserbajdsjans Grand Prix

Tennis Eurosport 1, 09.55-23.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Cricket Sky Sports Cricket fra kl
BBC 2, 19 til 20 (høydepunkter)
1. test, D3 England mot New Zealand

Golf Sky Sports Golf, kl.
Hamburg European Open

Sykling Eurosport 2, 13.20-3.05.00
Nivå 6 Kriterium for Topin

Horse Racing UTV, 13.30 til 17.00
Virgin Media One, 13.30-17.00
எப்சம் Inkludert cashew eik

Soccer Sky Sports Red Button
Internasjonal
17.00 Finland mot Estland
17.00 Latvia mot Litauen
17.00 Malta i Kosovo
19.00 Ungarn mot Kypros
19.45 Færøyene og Island
19.45 Slovenia v. Gibraltar

RUGBY TG4 fra 17.30
Premier Sports 2 fra 17.55
Rainbow Cup
18.00 Conach v. Asprise

Rugby Premier Sports 1 fra 17.30
Eir Sport 1 fra 17.45
Rainbow Cup
18.00 Bulls v. Stormers
20.15 Glasgow mot Leinster

Soccer Virgin Media Game fra 18:00
Sky Sports-fotball fra kl
Internasjonal
18.30 Spania mot Portugal

Rugby BT Sport 1 fra kl 19
Engelsk Premiership
19.45 Salg mot Harlekiner

FOTBALL Sky Sports Football
Internasjonal
19.45 Italia mot Tsjekkia

Golf Sky Sports Golf, natt 8- midnatt
Myerfield Village G.C. Minne konkurranse

READ  Forsinkede frikast løfter Norge over Nord-Sentral | Nyheter, sport, jobber

Rugby Digi4, 10.35 – 23.25
Høydepunkter Glasgow mot Leinster

lørdag (5. juni)

Golf Sky Sports Golf, midnatt-16:00
OL-klubben US Women’s Open

Fotball Premier Sports 1 fra 13.30
VM-kvalifisering
13.30 Brasil mot Ecuador

Tennis Eurosport 1, 10 til 23.15
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

F1 Sky Sports F1 fra kl
Opplæring og kvalifisering Aserbajdsjans Grand Prix

Cricket Sky Sports Cricket fra 10.15
BBC 2, 19 til 20 (høydepunkter)
1. test, D4 England mot New Zealand

Sykling Eurosport 2, middag 12.10 – 14.00
Nivå 7 Kriterium for Topin

Golf Sky Sports Golf, 12.30 til 17
Green Eagle G.C. European Open

Hesteveddeløp UTV, kl. 13 til 17
Virgin Media One, 13.30-17.00
எப்சம் Inkludert Casuo Derby

RUGBY BT Sport 1 fra 13.30
Engelsk Premiership
14.00 Clochester v Path
16.30 London Irish V Wasps

RUGBY LEAGUE BBC 13.00 til 14.00
Challenge Cup Semifinaler
14.30 Hull FC mot St. Helens

GAA TG4 fra 14.30
Harling League divisjon A b
15:00. Antrim mot Wexford

Rugby Premier Sports 1 fra 14.30
eir Sport 2 fra kl.15.55
Rainbow Cup
15:00. Lions V Sharks
17.15 Edinburgh v. Ulster
19,35 Cardiff i Zebra

Rugby League BBC 2 fra kl 16.30
Challenge Cup Semifinaler
17.00 Castleford mot Warrington

GAA eir Sport 1 fra kl. 16.45
Premier Sport 2 fra kl.
Harling League divisjon A b
17.15 Dublin mot Claire

Fotball Ski Sports Fotball fra kl. 17.55
Virgin Media Game fra 16.45
Internasjonal
17.00 Wales mot Albania

Fotball Sky Sports Premier League fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Russland mot Bulgaria

Golf Sky Sports Golf, 17-11-11.
Ohio Minne konkurranse

GAA TG4 fra 18.15
Divisjon A for kvinnelig fotball
18.30 Tipperary mot Dublin

GAA RTE 2 fra 18.45
Eir Sport 1 fra kl 19
Premier Sport 2 fra 19.10
Harling League Division One a
19.15 Limerick v. Cork

Boksing BT Sport 1 fra kl 19
Delford Daniel Dubois mot Bokton Dinu

Fotball Ski Sports Fotball fra 19.40
Internasjonal
19.45 Sverige mot Armenia

Golf Sky Sports Golf, 11-3-3 p.m.
San Fransisco US Women’s Open

READ  Joe Joyce Alexander Usic gir den siste advarselen

søndag (6. juni)

UFC BT Sport 2 fra midnatt
Nevada Walt Harris mot Marcin Typura
Jaisinho Rosenstroke i Augusto Saga

Tennis Eurosport 1, 09.55-23.20
ITV 4, 10-10 s.
Paris French Open

Cricket Sky Sports Cricket fra 10.15
BBC 2, 19 til 20 (høydepunkter)
1. test, D5 England mot New Zealand

MOTOGP BT Sport 2 fra 11.30
På monten Grand Prix of Catalonia

F1 Sky Sports F1 fra 11.30
Baku by Aserbajdsjans Grand Prix

Golf Sky Sports Golf, middag-kveld 16.30
Hamburg European Open

Sykling Eurosport 2, 12.10 – 14.10
Den siste fasen Kriterium for Topin

TRIATHLON BBC 2, kl.
Leeds Verdensmesterskapsserie

GAA TG4 fra 13.15
Harling League divisjon A b
13.45 Kilkenny v. Laois
Harling League Division One a
15.45 Calve mot Waterford
Utsatt Westmeath v. Tipperary

RUGBY BT Sport 1 fra 14:00
Engelsk Premiership
15:00. Northampton v. Exider

SOCCER UTV fra 16.15
Virgin Media Two fra 16.30
Internasjonal
17.00 England mot Romania

Golf Sky Sports Golf, 16.30 til 23.00
Myerfield Village G.C. Minne konkurranse

Soccer Sky Sports Red Button
Internasjonal
16.30 Østerrike i Slovakia
17.00 Danmark v. Bosnia-Hercegovina
17.00 Moldova zer Aserbajdsjan
18.00 Norge mot Hellas

Fotball Ski Sports Fotball fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Luxembourg mot Skottland

Fotball Sky Sports Premier League fra kl. 17.55
Internasjonal
17.00 Nederland mot Georgia

Golf Sky Sports Mix, 18:00 – midnatt
San Fransisco US Women’s Open

Soccer Virgin Media Game fra kl. 19.15
Sky Sports Premier League fra 19.40
Internasjonal
19.45 Belgia mot Kroatia

Fotball Ski Sports Fotball fra 19.30
20.00 Europeisk finale under 21 år

GAA RTE 2, 9.30-11.30
Høydepunkter Liga søndag

FOTBALL UTV, 10.30-11.30
Høydepunkter Internasjonale

Boxing Sky Box Office fra 23.55
Miami Chad Johnson mot Brian Maxwell
Jared Hurt mot Louis Arias
Jean Pascal i fotostikk
Floyd Mayweather mot Logan Paul