juni 24, 2021

Nettnord.no

Næringsnett Nord-Troms

Spill på TV: Lørdag 29. mai 2021

29. mai lørdag
(Øst til enhver tid)
Tidsplan med forbehold om endringer og / eller uklarhet

Australsk spiller fotball
17:30
FS2 – AFL: Ascenton på vestkysten
12.00 (søndag)
FS2 – AFL: Adelaide i Richmond
3 a.m. (søndag)
FS1 – AFL: Fremont i Port Adelaide
Billøp
10 a.m.
FS1 – NASCAR Xfinity Series: Kvalifisering, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
11.00
FS1 – NASCAR Cup Series: Kvalifisering, Charlotte Motor Speedway, Concord, N.C.
13.00
FS1 – NASCAR Xfinity Series: Alsco Uniforms 300, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
19.00
FS1 – ARCA Maynards Series: The General Tire 150, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
22.00
NBCSN – Lucas Oil Pro Motocross Championship: National 1, Fox Raceway, Bala, California. (Registrert)
Boksing
22.00
SHO – Championship Boxing: Nordin Obali vs. Nonito Donier (Phantomweeds), Carson, California.
College Baseball
12.00
ESPNU – Big South Tournament: DPT, Championship, Fayetteville, N.C.
13.00
ACCN – Atlantic Coastal Tournament: DBT, Semifinals, Charlotte, N.C.
PDN – Michigan i Nebraska
SECN – Sørøst-turnering: TBD, semifinaler, Hoover, Ala.
15.30
PAC-12N – Oregon St. i Stanford
16.00
PDN – Michigan St. Iowa.
16:30
SECN – Sørøst-turnering: TBD, semifinaler, Hoover, Ala.
17.00
ACCN – Atlantic Coastal Tournament: DBT, Semifinals, Charlotte, N.C.
19.00
PDN – Ohio St. Northwest.
College LaCrosse (Menn)
12.00
ESPN2 – NCAA-turnering: Virginia mot North Carolina, semifinaler, East Hartford, Cone
14:30
ESPN 2 – NCAA-turnering: Duke of Maryland, semifinaler, East Hartford, Cone.
College programvare
12.00
ESPN – NCAA-turnering: Florida mot Georgia, Super Regional, Keynesville, Pla.
14.00
ESPN – NCAA-turnering: Alabama vs Kentucky, Super Regional, Sports 2, Tuscaloosa, Ala.
15:00.
ABC – NCAA-turnering: Oklahoma vs Washington, Super Regional, Game 2, Norman, Okla.
16.00
ESPN – NCAA-turnering: Oklahoma St. vs. Texas, Super Regional, Game 2, Stillwater, Okla.
17.00
ESPN2 – NCAA-turnering: Arkansas vs Arizona, Super Regional, Game 2, Fayetteville, Ark.
19.00
ESPN2 – NCAA-turnering: Florida St., Super Regional, Sports 3 (hvis nødvendig) på LSU
ESPNU – NCAA-turnering: Missouri mot James Madison, Super Regional, Sports 2, Colombia, Mo.
21:30
ESPN 2 – NCAA-turnering: UCLA, Super Regional, Virginia Tech, Game 3 (om nødvendig)
Golf
19:30
Golf – EPGA Tour: The Made in Denmark, tredje runde, Himmerland Golf Resort, Himmerland, Danmark
14.00
Golf – PGA Tour: Charles Swap Challenge, tredje runde, Colonial Golf Course, Fordworth, Texas
15:00.
NBC – PGA Tour Champions: Kitchen Aid Senior PGA Championship, Third Round, Southern Hills CC, Tulsa, Okla.
17:30
CBS – PGA Tour: Charles Swap Challenge, tredje runde, Colonial Golf Course, Fordworth, Texas
Golf – LPGA Tour: Bank of Hope Founders Cup, Match-Play – kvartfinale, Shadow Creek, Las Vegas
Hesteveddeløp
12.30
FS2 – NYRA: I US Day Racing
IIHF Hockey
17.00
NHLN – verdensmesterskap: Storbritannia mot Tsjekkia, Round Robin, Group A, Riga, Latvia
21.00
NHLN – verdensmesterskap: USA mot Norge, Round Robin, Gruppe B, Riga, Latvia
13.00
NHLN – verdensmesterskap: Finland mot Tyskland, Round Robin, Gruppe B, Riga, Latvia
MLB BASEBALL
13.00
MLPN – Philadelphia og Tampa Bay
16.00
NESN – Miami i Boston
MLBN – San Diego i Houston eller NY Yankees i Detroit
19.00
Fox – Milwaukee i Washington eller San Dangers i La Atlanta i San Merancisco eller New York Mets
22.00
MLPN – Arizona i Seattle eller St. Louis i Texas
NBA Basketball
13:30
TNT – Eastern Conference Playoff: Milwaukee i Miami, første runde, kamp 4
16.00
TNT – Western Conference Playoff: Denver i Portland, første runde, kamp 4
19:10
ESPN – Eastern Conference Playoff: Philadelphia Washington, første runde, kamp 3
21:30
ESPN – Western Conference Playoff: Utah in Metas, første runde, kamp 3
NHL Hockey
19:30
NBCSN – Stanley Cup North Division Playoff: Toronto Montreal, første runde, kamp 6
20.00
NBC – sluttspill i Stanley Cup: NY Islanders i Boston, Østdivisjonsfinale, kamp 1
RUGBY
21.00
FS2 – MLR: Austin i Utah
1 a.m. (søndag)
NBCSN – Premiership: Bathing in Harlequins (registrert)
Fotball (menn)
15:00.
CBS – UEFA Champions League: Chelsea vs Manchester City, finale, Porto, Portugal
Fotball (kvinner)
19:30
CBSSSN – NWSL: Chicago i Houston
VÅRLIGA FOTBALL
15:00.
Fox – Southern Division: Sea Lions vs. Blues, Houston
21.00
FS1 – Southern Division: Against the Generals. Justers, Houston
Tennis
20.00
Tennis – Beograd-ATP2, Burma-ATP, Strasbourg-WTA, finaler
5 am (søndag)
Tennis – ATP / WTA: French Open, første runde, Paris
06.00 (søndag)
Tennis – ATP / WTA: French Open, første runde, Paris


Bruk skjemaet nedenfor for å tilbakestille passordet ditt. Når du har sendt inn e-postadressen din, sender vi deg en e-post med tilbakestillingskoden.