oktober 23, 2021

Nettnord.no

Næringsnett Nord-Troms

Tokyo Olympic Day 3 Roundup: Pool Thrillers and Skeet Sweep

Fekting (Dameskip): Gull – Sofia Postnikova (ROC), Sølv – Sophia Velikaya (ROC), Bronse – Manon Brunett (FRA)

Fekting (Herrefolie): Gull – Cheung Ka Long (HKG), sølv – Daniel Caroso (IDA), bronse – Alexander Soubenitch (CZE)

Judo .

Judo .

Skyting (Skeet for kvinner): Gull – Amber engelsk (USA), sølv – Diana Pacosi (IDA), bronse – Wei Meng (CHN)

Skyting (Skeet herre): Gull – Vincent Hancock (USA), sølv – Jasper Hansen (DEN), bronse – Abdullah Al-Rashidi (KUW)

Rullebrettkjøring (Girls Street): Gull – Nishiya Momiji (JPN), Sølv – Raisa Leal (PRA), Bronse – Nagayama Funa (JPN)

Svømming (Kvinner 100 m sommerfugl): Gull – Margaret McNeil (CAN), sølv – Zhang Yufei (CHN), bronse – Emma McKeen (AUS)

Svømming (100 m brystslag for menn): Gull – Adam Beatty (GPR), Sølv – Arno Cummings (NET), Bronse – Niccol மார Martineau (IDA)

Svømming (100 m fristil for kvinner): Gull – Ariarne Titmus (US), sølv – Katie Ledecky (USA), bronse – Li Pingji (CHN)

Svømming (4x100m fristil for menn): Gull – USA, sølv – Italia, bronse – Australia

Bordtennis (Blandet dobbeltrom): Gold-Misutani / Ido (JPN), Silver-Su / Liu (CHN), Bronze-Lin / Cheng (DPE)

Taekwondo .

Taekwondo .

Triatlon .

Vektløfting (Kvinner 55 kg): Gold-Hidlin Dias (PHI), Silver-Liao Qiun (CHN), Bronze-Zulfia Shinshanlo (KAS)

Gruppearrangementer

3×3 basketball (kvinner): Kina Def. Japan 15-12, Romania Def. Mongolia 22-14, ROC Def. Romania 21-12, Japan Def. Italia 22-10, Frankrike Def. Mongolia 22-18, USA Def. Italia 17-13, USA Def. Kina 21-19, Frankrike Def. ROC 17-14

3×3 basketball (menn): Kina Def. Belgia 21-20, Serbia Def. Japan 21-11, ROC Def. Japan 19-16, Serbia Def. Latvia 22-16, Belgia Def. Nederland 18-17, China Def. Polen 21-19, ROC Def. Latvia 19-15, Nederland Def. Polen 22-20

READ  Khanna sier at Jiro de Italia har vunnet den første rettsaken Flere sportsnyheter

Basketball (kvinner): Spania Def. Sør-Korea 73-69, Serbia Def. Canada 72-68

Basketball (menn): Slovenia Def. Argentina 118-100, Spania Def. Japan 88-77

Håndball (menn): Frankrike Def. Brasil 34-29, Tyskland Def. Argentina 33-25, Danmark Def. Egypt 32-27, Spania Def. Norge 28-27, Portugal Def. Bahrain 26-25, Sverige Def. Japan 28-26

Felthockey (menn): Belgia Def. Tyskland 3-1, Storbritannia Def. Canada 3-1

Felthockey (kvinner): Nederland Def. Irland 4-0, Australia Def. Kina 6-0, Storbritannia Def. Sør-Afrika 4-1, New Zealand Def. Japan 2-1, Argentina Def. Spania 3-0, Tyskland Def. India 2-0